Jaromir NOHAVICA  ON THE ROAD 2005
Podrobnosti o koncertu v Londýně 7.10.2005 Podrobnosti o koncertu v Dublinu 9.10.2005 Podrobnosti o koncertu v Torontu 13.10.2005 Podrobnosti o koncertu v New Yorku 15.10.2005 Podrobnosti o koncertu ve Washingtonu 18.10.2005 Podrobnosti o koncertu v Denveru 21.10.2005 Podrobnosti o koncertu v Chicagu 23.10.2005

aktuální foto

aktuality


Jarek was there... forever !


25.10.2005, večer - Jarek Nohavica po 20 dnech opět doma...


25.10.2005 - S touto hromadou zavazadel jsme cestovali


25.10.2005, 12.15 - Jsme zpátky v Praze, celý tým pohromadě včetně pátého parťáka Tomáše Linharta, který z Česka obstarával tyto stránky. Děkujeme mu za skvělou práci a jeho manželce se omlouváme za to,že ji Tomáš po nocích budil cvakáním počítače, který má v ložnici. Holt časový posun je časový posun... a my jsme chtěli, aby zprávy byly aktuální :-)

11.12.2005, 21.30
Můžeme se vrátit do zlátnoucího podzimního New Yorku - je 15. října 2005 a Jarek Nohavica je jedním z joggujících v ulicích NY. Podívejte se na rekonstruované krátké video z New Yorku. Určitě mi dáte za pravdu, že obsahová stránka plně vyvažuje technické nedostatky mobilu...

16.11.2005, 22.30
I více jak tři týdny po skončení turné On The Road 2005 doznívají další ohlasy na turné. Echo - magazín pro Čechy a Slováky ve Velké Británii zveřejnil londýnský rozhovor s Jarkem Nohavicou. Díky
Pishtovi Krasnanskému za upozornění.

11.11.2005, 22.15
První česko-slovenská TV ve Spojených státech Euro TV natočila s Jarkem Nohavicou před koncertem v Chicagu takřka 20 minutový rozhovor prokládaný ukázkami z koncertu. Nepodařilo se nám zatím získat pro web samostatný pořad, nebo jeho část a tak si zatím můžete přehrát rozhovor jako součástí většího vysílacího bloku - najdete ho v jeho druhé části.

Děkuji Evě Novotné za upozornění na článek a rozhovor s Jarkem Nohavicou v krajanském časopisu Chicago žurnál. I když už byla zpráva zveřejněna na titulní straně neoficiálních stránek, pro úplnost doplňuji i do tohoto zpravodajství.

2.11.2005, 20.00
Turné On The Road 2005 mělo samozřejmě v zahraničí ohlasy v nejrůznějších médiích. Již po příletu do Toronta jsme mohli díky redakci Nový domov zveřejnit fotografie prvních kroků po Americe. Teď se můžete podívat, jak vypadá titulní strana novin s těmito fotografiemi.
Další článek vyšel v československém čtrnáctidenníku Satellite.
Připravujeme i další ohlasy. Rádi však přivítáme upozornění i na jiné zdroje. Budeme rádi, když nám napíšete.

2.11.2005, 19.30
Takoví jste byli...
Tak se dá nazvat volný cyklus záběrů do prvních řad publika všech měst, kde Jarek Nohavica na turné hrál. Pojďte se tedy podívat jací jste byli v Londýně, Dublinu, Torontu, New Yorku, Washingtonu, Chicaga a jaký byl Jarek v Denveru se vzácnými hosty (Johnem, Paulem, Georgem a Ringem) v pozadí...

30.10.2005, 20.00
SOUTĚŽ O ŠOPKY má svého vítěze!
Na soutěžní otázku Kolik zazpíval Jarek Nohavica během svého turné On The Road 2005 dohromady na koncertech písniček? odpověděla nejpřesněji paní/slečna Drahoslava Hloušková, která tipla 249 písniček. Správná odpověď byla 271 písniček. Stává se tedy vítězkou soutěže a Šopky k ní zamíří poštou. Gratulujeme a ostatním soutěžícím děkujeme za účast.
Podle dnešních zpráv budou ještě na web opravdu doplněny další fotky. Zatím mějte, prosím trpělivost.

26.10.2005, 14.10

Na web byl přidán souhrnný Daliborův komentář k pobytu v Chicagu.

25.10.2005, 21.35
Cesty On The Road 2005 jsou u konce. Není tomu však ještě s tímto webem věnovaným cestování Jarka a spol. po západní Evropě a severní Americe. Ještě je třeba doplnit některé souhrnné komentáře, probrat se v klidu množstvím fotek a vybrat ještě některé ke zveřejnění, možná i videa. Navíc nezapomeňte, že běží stále soutěž o Šopky ! Proto Vás rádi na stránkách uvítáme i dále (i když se nebudou měnit několikrát denně jako dosud :-)

25.10.2005, 16.24 - MŽ-MAIL
Ještě před odletem z Prahy do Ostravy posílá tým OTR 2005 z ruzyňského letiště poděkování:

Jsme zpátky v Česku, což znamená, že turné „Jarek Nohavica ON THE ROAD 2005“ dospělo do finále. Jarek odehrál v Anglii, Irsku, Kanadě a Spojených státech celkem sedm koncertů, které navštívilo více než tři tisíce diváků… za nimiž jsme nacestovali skoro 20 tisíc kilometrů. Nezbývá než spustit závěrečné titulky:

Chtěli bychom poděkovat všem, obzvláště pak Pishtovi a Martinovi z LONDÝNa, Kateřině Šromové a manželům Buchtovým z DUBLINu, Martinovi Rejzkovi z TORONTA, Monice Koblerové a Czechcentru z NEW YORKu, Janě Kalimonové a celé české ambasádě z WASHINGTONu, Áje Ruzickove, její rodině i přátelům z DENVERu, Jirkovi Vlčkovi z CHICAGA (i když je taky z Denveru, ale staral se o koncert v Chicagu), i všem ostatním, s nimiž jsme se na našich cestách potkali. Jestli jsme na někoho zapomněli, nebylo to schválně.

Speciální dík patří vám všem – divákům, kteří jste Jarkovy koncerty navštívili, protože bez vás…by to nešlo
:-)


Jarek a spol.

starší aktuality >>  

Aktuálně nalétáno 20 044 km

 diskuse
Přečtěte si příspěvky a pozdravy na speciální Diskusi On The Road  věnované turné.
 
poezyje na cestách
Ani na cestách múzy nespí, aneb Básničky On The Road.
 
 on the road multimedia komentář

Poslední přidané:
· JN joggující v NY
µ Foto po příletu do Prahy
² Anděl strážný (Chicago)
· Karel, co byl na koncertě
     v Dublinu i v Chicagu

µ Foto z Chicaga
² Píseň o ženách (Denver)
· Honza Sklenář se ženou jeli
     do Denveru 12 hod
!

·
 Amerika (Washington)
² Jeruzalem (Washington)
µ
Foto z Washingtonu
·
 Jarek vybírá kytaru (NY)
² Dialog u televize (New York)


Oficiální plakát turné.

Malé zamyšlení nad tím,  jak je důležité udržovat soutěžního ducha posádky… 

Ponorkové nemoci vznikající z nečinnosti jsou často příčinou rozkolů v jinak sehraných týmech lidí. Psychologové radí bojovat proti tomuto syndromu zábavou dávkovanou v užitečné míře. Vždyť i Cimrman s Fryštenským při velké výpravě na severní pól si kromě mnoha důležitých věcí vzali s sebou i míč proti trudnomyslnosti! 

My jsme si na naši cestu „On The Road“ nevzali nic… Nějak se na to zapomělo ve shonu před odjezdem, takže už při prvním letu z Mošnova do Prahy nás v těsné kabině letadla začaly děsit myšlenky, že by v našem týmu mohla nastat krize (a to se Kuba připojil až v Praze!).

Jediné, co mne jako člověka zodpovědného za celou výpravu uklidňovalo, bylo vědomí, že Jarek je od přírody velmi hravý člověk, a jistě něco vymyslí. Tudíž jsem zamítl nouzová řešení jako je skákání panáka na přistávacích drahách letišť, hra na schovku ve městech, kde jsme poprvé v životě, či slovní fotbal v jazyku země, v níž se právě nacházíme. 

pokračování >>  
všechny komentáře >>  

www.nohavica.cz

webmaster