Jaromír NOHAVICA  PRAHA LEDEN 2006

   

aktuální foto

aktuality


26.1.2006 - Končí poslední koncert pražského turné v KC Novodvorská
(foto: © Martin Homola)


24.1.2006 - Jaromír Nohavica -
na  koncertě v pražské Lucerně  (foto: ©
Vladimir Yurkovic)


26.1.2006 - KC Novodvorská


26.1.2006 - Společná fotografie základního týmu turné JAROMÍR NOHAVICA - PRAHA LEDEN 2006 (zleva): Pavel Konečný (světla), Jakub Lis (zvuk), Jaromír Nohavica (bez něj by to nešlo), Jana Linková (koncertní manažerka), Tomáš Linhart (on-line web, kamera)
(foto: © Martin Homola)

PRAŽSKÁ PÁLENÁ
USMÍVEJTE SE-BUDETE NA WEBU!  S O U T Ě Z  -  NEJLEPŠÍ   O B A L  C D

@ Út 31.1. - Jarek On-line - záznam chatu zde

13. 2. 2006 - 20.00 hod
Zveřejňujeme výsledky vašeho hlasování o nejlepší návrh obalu na Pražskou pálenou.

7. 2. 2006 - 22.30 hod
Po skončení pražského turné jsme slíbili, že všechny skladby Pražské pálené budou zvukově vyčištěny a vyrovnány. Na stejném místě na webu, kde se vždy po koncertě objevovaly nově nahrané skladby, můžete tedy nyní najít finální zvukovou verzi 22 skladeb ve dvou formátech: mp3 a wma.
Jako bonus se rozhodl Jarek Nohavica přidat orchestrální skladbu pro heligonku nazvanou Honzíkova cesta, kterou nahrál na zvukové zkoušce v Lucerně.

6.2.2006 - 21.30 hod
Soutěž o nejlepší návrh na obal Pražské pálené skončila. Můžete si prohlédnout více než 100 návrhů obalů a tomu, který se vám líbí můžete dát svůj hlas v anketě. Vybranému návrhu můžete dát jen jeden hlas a to nejpozději do neděle 12.2.2006 do 22 hodin.

31.1.2006 - 21.50 hod
Jaromír Nohavica pokračuje v zodpovídání vašich otázek, na které nestihl dnes odpoledne odpovědět. Postupné "naskakování" odpovědí můžete sledovat přímo na diskuzi.

31.1.2006 - 21.10 hod
Opět jsem aktualizoval galerii vašich návrhů obalu CD.
Věřím, že i vy jste už našli svého favorita. Máte-li ale ještě dobrý nápad, pošlete ho. Je škoda ho nechávat v šuplíku na disku nebo v hlavě :-)

27.1.2006
- 21.05 hod

Rozrůstá se nám galerie vašich návrhů obalu CD.
Někteří píšete, že máte veliký problém s připojením - je to dáno vašim velikým zájmem o Pražskou pálenou. Pokusíme se situaci řešit s poskytovatelem webhostingu tohoto webu i serveru, ze kterého skladby stahujete.

27.1.2006 - 8.45 hod
Poslední koncert v KC Novodvorská byl opravdovou tečkou za celou šňůrou pražských koncertů. Vše začalo tím, že Jarkova 77 let stará heligonka nevydržela nápor pražských koncertů a vypověděla službu. Přímo na koncertě se ji pokusil zvukař Kuba u mixážního pultu opravit. Bohužel se to nepodařilo a tak Jarek na ni zahrál jen skladby, které unesly chybějící tóny. Dramaturgie koncertu se tedy přizpůsobila vzniklé situaci a zazněly i skladby, které Jarek Nohavica na posledních koncertech nehrál dokonce včetně jedné skladby od skupiny Olympic :-). Uvolněná atmosféra byla velmi příjemným zakončením 11 pražských koncertů.
Pražská pálená byla dotočena a je na webu kompletní - můžete si s tímto Jarkovým dárkem posluchačům nakládat podle svého uvážení. Počítáme, že v nejbližší době po vyčištění nahrávek umístíme na web finální verzi.
Soutěž o nejlepší obal nadále trvá - je příjemné si prohlížet k čemu vás Pražská pálená inspiruje.
Postupně budeme na web doplňovat ještě další, zejména obrazové materiály, takže ani zpravodajství Praha Leden 2006 nekončí.
A skutečnou tečku za pražskou šňůrou udělá Jarek Nohavica osobně v on-line diskusi, která se uskuteční v úterý odpoledne. V úterý ráno zveřejníme adresu, kde můžete předem zadávat své otázky nejen k tomuto turné.

27.1.2006 - 1.25 hod
Čtvrtečním koncertem v KC Novodorská skončilo pražské lednové turné Jaromíra Nohavici. Koncert byl v mnoha ohledech výjímečný a vrátíme se k němu ještě během dne. Zatím chceme všem nedočkavým umožnit poslech nebo stáhnutí posledních dvou skladeb: Pavilon č.5 a překvapivě na závěr Pražské pálené zařazenou Pane prezidente.

26.1.2006 - 13.40 hod
Nabízíme ke stažení další 3 skladby. Jak už bylo avizováno, Jarek Nohavica přetočil skladbu Cyklistika z Lucerny včera na zvukové zkoušce v Divadle Kalich. Večer pak zazněly skladby Natáh jsem sadu nových strun a Život.
Dnes večer je před námi poslední koncert pražského turné v KC Novodvorská.

26.1.2006 - 13.05 hod
Váš zájem o tento web a zejména o stahování skladeb Pražské pálené předčil očekávání (včera 9 tisíc unikátních přístupů!) a také technickou kapacitu webového serveru, kde jsou nahrávky umístěny. Společnost ha-vel, vyšla vstříc umístěním mp3 na samostatný server. Všechny odkazy na webu již byly změněny. Věříme, že stahování již bude bez závažných problémů vašich i provozovatele :-)

26.1.2006 - 9.40 hod
Byly přidány další soutěžní příspěvky o nejlepší návrh obalu.

26.1.2006 - 6.20 hod
I v Divadle Kalich včera večer zaznělo: "Usmívejte se - zítra budete na webu."
Nové skladby na pražskou pálenou by se měly objevit na webu během dne.

25.1.2006 - 21.20 hod
Soutěž o nejlepší návrh na obal CD Pražská pálená je v plném proudu. Můžete si prohlédnout návrhy, které zatím došly.

starší aktuality >>

 multimedia

                 

Poslední přidané:
³ Pane prezidente
³ Pavilon č.5
µ Usmívejte se... (KC Novodv.)
µ Usmívejte se... (Kalich)
³ Halelujá
µ Usmívejte se... (Lucerna)
³
Dívky v šatech z krepdešínu
³ Ranní hygiena
µ Zákulisí, zkouška (Fidlovačka)µ Usmívejte se... (Fidlovačka)
³
Zestárli jsme lásko

³ Staré dobré časy

ON THE ROAD 2005

www.nohavica.cz

webmaster